Ö Z M A H A L
Facebook
Instagram
Youtube
WhatsApp

Mahal Alaçam

Adımlarınızı attığınız anda farklı bir dünyaya adım atacak, modern ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Mahal Alaçam , sizi heyecanla bekleyen 12 daire ve 2 dükkanla, yaşamınıza yeni bir soluk getiriyor.

Projenin başlangıç tarihi olan 10/2021'de temelleri atılan Mahal Alaçam, hızlı ve titiz bir çalışma süreciyle tamamlanarak, bitiş tarihi olan 7/22'de sizlere teslim edildi. 2500 metrekarelik inşaat alanına sahip 1500 m2 arsada geniş bir alana sahip olan bu proje, modern mimarisi ve kaliteli işçilik ile göz kamaştırıyor.

Mahal Alaçam'da yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış kapalı ve açık otopark alanları, araçlarınızı güvenli bir şekilde park etme imkanı sunuyor. Ayrıca, proje içerisinde bulunan peyzaj alanları, yeşilin dinginliğini yaşayabileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

Düşlediğiniz yaşama adım atmak için Mahal Alaçam bina projesi size eşsiz fırsatlar sunuyor. Modern konutlar ve işyerleriyle hayalinizdeki yaşamı gerçeğe dönüştürün. Unutulmaz anılar biriktireceğiniz bu özel projede siz de yerinizi alın.

Mahal Alaçam, size sadece konforlu bir yaşam alanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda güvenli ve huzurlu bir ortamda hayatınızı sürdürme imkanı sağlıyor. Geleceğinizi inşa etmek için şimdi adım atın ve Mahal Alaçam'ın büyüleyici dünyasına katılın. Hayal ettiğiniz yaşam, burada sizi bekliyor!

  • Arsa Sahibi: : Gökçe Grup
  • Yatırımcı: Özmahal İnşaat Emlak Otomotiv ve Tic. San. Ltd. Şti.
  • Proje Sorumlusu: Mehmet Akif KUL
  • Mimarı ve İç Mimari Proje: Qoza Mimarlık - Özlem DENİZ
Başa Dön