Ö Z M A H A L
Facebook
Instagram
Youtube
WhatsApp

Mahal Nişantaşı

Park Evleri, modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayan bir konut projesidir. Geniş peyzaj ve bahçe alanıyla çevrili olan Park Evleri, doğayla iç içe bir yaşam sunar. Her dairede ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı bulunurken, şık tasarımlarıyla da göz kamaştırır.

Konumu itibarıyla Park Evleri, ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alır. Ana cadde üzerinde bulunan projemize kolayca ulaşabilir ve istediğiniz yere hızlıca erişebilirsiniz. Ayrıca, okullara ve merkezi lokasyonlara yakın olması, günlük hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Park Evleri, kapalı ve açık otopark imkanı sunarak araçlarınızın güvende olmasını sağlar. Kapalı otopark alanı, aracınızı güvende tutmanın yanı sıra, hava koşullarından etkilenmeden konforlu bir şekilde park etmenizi sağlar. Açık otopark alanı ise misafirlerinizin araçlarını rahatlıkla park edebilecekleri bir alan sunar.

Çevresi imar park alanıyla çevrili olan Park Evleri, yeşil bir ortama sahip olmanızı sağlar. Doğanın tadını çıkarabilir, yürüyüş yapabilir veya çocuklarınız için oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede hem sağlıklı bir yaşam sürebilir hem de huzurlu bir ortamda yaşayabilirsiniz.

Park Evleri, sadece konut değil aynı zamanda bir yaşam tarzı sunar. Modern ve ferah dairelerin yanı sıra, sosyal olanaklar da hayatınıza renk katar. Fitness merkezi, yüzme havuzu ve dinlenme alanları gibi birçok olanaktan faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyebilirsiniz.

Park Evleri'nde hayalinizdeki konut yaşamını bulacaksınız. Modern tasarımı, konforlu yaşam alanları ve zengin olanaklarıyla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Siz de Park Evleri'ne gelin, özel bir yaşamın tadını çıkarın!

  • Arsa Sahibi: : Recep ÖZTEL
  • Yatırımcı: Özmahal İnşaat Emlak Otomotiv ve Tic. San. Ltd. Şti.
  • Proje Sorumlusu: Mehmet Akif KUL
  • Mimarı ve İç Mimari Proje: Taner Plus Mimarlık - Tansu TANER

Kat Planları

İç Tasarımlar

Başa Dön